Size bir telefon kadar yakınız
0 532 677 61 93
Dil Seçin
tren

Ray Dolap

Anasayfa » Ray Dolap

İsmini kapaklarının açılma özelliğinden alan ray dolaplar, küçük alanların kurtarıcı ürünleri olmaktadır. Özellikle yatak odalarında gardroplarda kullanılmaktadır. Ray dolap sistemleri, direkt sağa ve sola doğru açılarak, pratik bir kullanım sağlamaktadır. Şekil itibari ile ergonomik bir kullanım sağlamasının yanında ortamlara şık bir görüntü de katmaktadır. Sürgülü kapılar bir ray üstüne oturularak çalışmaktadır. Siz de bu tür hizmetlere ayrıcalıklı fırsatlarla sahip olmayı istiyorsanız, firmamız en mantıklı seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.

Zaman içinde aşınmalar sonucunda zarar görebilir. Bu da ustasından tamiri işlemi ile kolayca halledilmektedir. Firmamız ray dolap satışı ve tamir işlemlerini profesyonel kişiler ile gerçekleştirmektedir. Ölçülü ve alanlara uygun tasarımlar yaparak, özgün dolap üretimi yapmaktadır. Günümüz koşullarında ray dolapların tamiri konusunda yoğun bir talebin bulunduğu bilinmektedir. Firmamız isabetli bir şekilde bu talebin karşılanması noktasında üst düzeyde bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

Ray Dolap Tamiri 0 532 677 61 93

Evlerin hemen hemen her yerinde kullanıma uygun olan raylı dolaplar, yatak odaları, antreler, çocuk odaları ve salonlarda kullanıma uygun olmaktadır. Ancak zaman içinde kullanıma bağlı olarak eskiyebilir. Bu eskime genel olarak ray sisteminin kaymamasına bağlıdır. Raylar sürtünmenin etkisi ile takılmalara sebep olabilir. Ancak böyle bir durumda yeni bir dolap almaktansa ray dolap tamiri alternatifi denenebilir.

Firmamız, ustaları tarafından tamir hizmeti vermektedir. Ustalar, tamir işlemlerinde kullanılacak aletleri bilerek, malzemeye zarar vermeden tamir hizmeti yapmaktadır. Bu da yeni bir dolap almaktan çok daha masrafsız bir işlem olmaktadır. Siz de tam anlamıyla üst seviyede bir hizmet almak isterseniz hemen firmamızla iletişime geçerek, ayrıcalıklı bir hizmetle tanışma fırsatına sahip olabilirsiniz!

Ray Dolap Montajı 0 532 677 61 93

Dolapların kullanım alanlarına göre raylı dolaplar tercih edilmektedir. Özellikle küçük alanlara büyük kullanım alanları sağlamak için tercih edilmektedir. Bu dolap sistemleri küçük çocukların da kapaklarla oynamasının önüne geçmektedir. Ray dolap ölçüye ve isteğe uygun şekilde tasarlanmaktadır. İçeriğindeki raflar ve kullanım alanları isteğe göre belirlenebilir.

Ray dolap montajı, bir iskelet sistemi üzerine oturtulan dolap çerçevesi ile başlar. Vidalar ile birleştirme işlemi sağlanır. Daha sonra raflar takılarak, dolabın iç dizaynı oluşturulur. En sonra ray sistemine kapılar oturtularak kullanıma hazır hale getirilir. Ray dolap montajı ustası tarafından yapılması gereken bir işlemdir.

Ray Dolap Ustası 0 532 677 61 93

Ray dolap sistemleri, standart ölçülerin dışına çıkılarak isteğe göre tasarlanmaktadır. Bu da kullanım alanına göre oldukça etkili bir dolap elde etmek için idealdir. Ray dolap ustası sayesinde uzun süreli ve dayanıklı bir dolap elde edebilirsiniz. Bunun yanında ray sistemli bir dolaba sahipseniz ve ray sistemi bozulduysa ray dolap ustası ile anında tamir hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet oldukça uygun fiyatlarda yapılmaktadır.

Firmamız hem tamir hem de tasarlanmak üzere ray dolap tasarımlarını profesyonel kişiler tarafından sağlamaktadır. Üstelik bu tür hizmetlerin sunulması son derece hassas olan bir süreci de beraberinde getirmektedir. Bundan dolayı hem tamir hem de kurulum hizmeti için mutlaka alanlarında uzman olan ustalarla çalışmalısınız!

Ray Dolap Kurulumu 0 532 677 61 93

Ray dolap tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Bu noktalar aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Dolapta kullanılan malzemenin sağlığa zararlı olmaması,
  • Kaliteli bir malzeme kullanılması,
  • Dayanıklı bir malzemeden yapılması,
  • Kullanışlı ölçüler ile hazırlanması,

Gibi faktörler hem dolabın uzun ömürlü olmasını hem de kaliteli olmasını sağlamaktadır. Bu detaylar ayrıca dolabın kurulumunda da oldukça etkili olmaktadır. Ray dolap kurulumu ve ray dolap tasarımları firmamız ustaları tarafından yapılmaktadır. Kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü bir kullanım garantisi verilmektedir.