Size bir telefon kadar yakınız
0 532 677 61 93
Dil Seçin
tren

Mutfak Dolabı

Anasayfa » Mutfak Dolabı

Evlerde en çok vakit geçirilen yerlerden biri de mutfaklardır. Mutfakta kullanılan ürünlerin saklanması için en etkili çözüm yolu işlevsel bir mutfak dolabıdır. Mutfağın şekline göre farklı mutfak dolabı modelleri kullanılabilir. Mutfak dolaplarında kullanılan malzemeler değişiklik gösterebilir. Bu tamamen kişiler zevkine ve kullanım alışkanlığına göre değişmektedir. Elbette ki firmamız, mutfak dolaplarının üretimi, tamiri, kurulumu konusunda üst düzeyde bir çalışmayı ortaya koymaktadır.

Elbette ki mutfak dolaplarının dışı ve malzemesi kadar, mutfak dolabının içi de önemli olmaktadır. Raylı sistemler, dönen sistemler ve raflar mutfakta kişilere pratiklik katmaktadır. Küçük alanlarda efektif bir kullanım için çekmeceli ve bol raflı dolaplar tercih edilmelidir. Özellikle mutfak dolaplarının farklı tasarımlarla desteklenen ürünler olduklarını rahatlıkla ifade edebiliriz. Budan dolayı mutfak dolaplarına yönelik olarak sunulan hizmetler her zaman ayrıcalıklı bir düzeyde sunulmak durumundadır.

Mutfak Dolabı Tamiri 0 532 677 61 93

Mutfak dolapları zaman içinde kullanıma bağlı olarak eskimektedir. Bu eskime sonucunda ise mutfak dolapları tamir edilebilir. Tamir hizmeti sayesinde yeni bir dolap alınmasına gerek kalmaz. Mutfak dolaplarında oluşabilecek birçok hasar meydana gelebilir. Dolap düşmesi, raf düşmesi, camların kırılması, çekmecelerin bozulması vb. gibi durumlar zaman içinde herkes tarafından yaşanmaktadır. Ancak profesyonel ustalar tarafından mutfak dolapları rahatlıkla tamir edilebilir. Mutfak dolabı tamiri, yeni bir dolap yaptırmaktan çok daha uygun fiyatlı bir işlemdir. Tamir işlemi sonucunda dolaplar yeni gibi olmaktadır.

Mutfak Dolabı Ustası 0 532 677 61 93

Her mobilya ürünü zaman içinde eskimektedir. Bu eskime, kullanıma bağlı olarak ya da mobilyanın kalitesine göre de değişebilir. Mutfak dolapları ise bir evde en çok kullanılan mobilyalar sınıfındadır. Sürekli eşyaların alınması için açılan dolapların kapısı düşebilir. Farklı durumlara göre dolap camları kırılabilir. Raflar düşebilir. Çekmeceler bozulabilir. Tüm bu durumlarda ise tamir işlemi gerekmektedir.

Tamir işlemleri ise usta kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Mutfak dolabı ustası malzemeye zarar vermeden yeni bir dolaba sahip olacağınız şekilde tamir işlemi yapmaktadır. Ayrıca bu şekilde yeni bir dolap alma masrafından da kurtulmuş olursunuz. Mutfak dolaplarının üst seviyede bir kalitede tamir edilmesi için alanında uzman olan firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız tam da bu kapsamda söz konusu hizmetleri ayrıcalıklı fırsatlarla sunma kabiliyetine sahiptir.

Mutfak Dolabı Kurulumu 0 532 677 61 93

Mutfak dolaplarının yapı marketlerden hazır olarak alınarak kurulumu yapılabilir. Ancak sağlam bir kurulum yapılması gelecek zamanlarda yaşanacak olumsuzlukların önüne geçmek için oldukça önemlidir. Bu noktada ise mutfak dolabı kurulumu açısından profesyonel kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Usta kişiler sayesinde ister hazır mutfak dolaplarını ister ölçülü bir şekilde yaptırdığınız mutfak dolapları rahatlıkla kurulabilmektedir. Kurulum için özel aletlerin ve simetrik bir çizimin önemini vurgulamalıyız. Mutfak dolabı kurulumunda firmamız, marka fark etmeksizin ustalarımız ile birlikte kusursuz kurulum yapmaktadır.

Mutfak Dolabı Montajı 0 532 677 61 93

Hazır mutfak dolaplarını kurmak ve montajını yapmak için belli başlı malzemelere ihtiyaç vardır. Bu malzemelerin kullanımı ustaları tarafından bilinmektedir. Denge terazisi, matkap, kalem, metre vb. malzemeler ile mutfak dolabı montajı şu şekilde yapılır;

  • Dolap boyutuna göre ölçme işlemi yapılarak, denge terazisi ile alan kurşun kalem ile çizilir.
  • Dolaplar burada bir kişinin yardımı ile tutularak matkap ile vidalama işlemi yapılır.
  • Üst dolapların denge ve boy ayarına göre alt dolaplar yerleştirilir.
  • Alt dolap üstüne tezgah ve lavabo yerleştirildikten sonra mutfak dolapları takılır.

Firmamız tüm bu işlemleri profesyonel kişiler ile kusursuz bir şekilde sağlamaktadır. Bütün bu bilgiler doğrultusunda firmamızın her zaman müşteri dostu bir hizmetin odağında olduğunu ifade edebiliriz.