Size bir telefon kadar yakınız
0 532 677 61 93
Dil Seçin
tren

Mobilya Ustası

Anasayfa » Mobilya Ustası

Evlerde kullanılacak mobilyalar hazır olarak alınabildiği gibi ustaları tarafından da tasarlanarak yapılmaktadır. Mobilya ustaları tarafından tasarlanmış bir hizmet çok daha kaliteli ve uzun ömürlü olmaktadır. Mobilya ustası, mobilyanın malzemesi ve iskeletine kadar her detayı kendi yapmaktadır. Bu sebeple de her ayrıntıya hakim olmaktadır. Elbetteki bu durum ileride olumsuz durumların yaşanmasının önüne geçmek için en ideal yöntemdir. Çünkü mobilya ustası yaşanacak tüm sorunlara karşı önlemlerini alarak, kaliteli bir mobilya üretimi yapmaktadır. Bununla birlikte mobilya ustası, hazır olarak yapı marketlerden alınan mobilyaların kurulumu montaj ve tamir hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Mobilya ustaları, mobilya tamiri konusunda da tecrübeli kişilerdir. Her mobilyanın malzemesine uygun tamir hizmetini yerinde ve bekletmeden gerçekleştirir.

Mobilya Ustaları 0 532 677 61 93

Mobilya ustalarının en önemli görevli arasında istenilen bir ürünü kişilere imal etmektir. Bu noktada mobilya ustaları;

  • İstenilen ürüne yönelik bir tasarım yapmak,
  • Mobilya üretiminde kaliteli malzeme temin etmek,
  • Mobilyayı ürettiği araç gereçlere sahip olmak,
  • Mobilya boyutlarında isteğe göre ölçme ve alana uygun ölçülerde ürün çıkarmak,
  • Mobilyaların; kesme, birleştirme ve boyama işlemlerini gerçekleştirmek,
  • İstenilen mobilyanın denetimini yapmak ve paketlemek,
  • Mobilyayı sağlam bir şekilde istenilen alana kurmak,

ile görevlidir. Mobilya ustaları aynı zamanda tamir işlemlerini de yapmaktadır. Antika gibi değerli mobilyaların tamirinde en çok mobilya ustaları tercih edilmektedir. Çünkü tecrübeleri ve alanları ile hangi mobilyaya nasıl bakım ve tamir yapılması gerektiğini bilmektedirler. Yapı marketlerden alınan mobilya kurulumu da mobilya ustaları tarafından yapılmaktadır.

Mobilya Ustası Ücretleri 0 532 677 61 93

Evlerde kullanılan her mobilya zaman içinde kullanıma bağlı olarak eskimektedir. Eskiyen mobilyalar profesyonel kişiler yani mobilya ustaları tarafından tamir edilerek yepyeni bir görünüm kazanır. Bu durum için merak edilenler arasında mobilya ustası ücretleri vardır. Elbetteki mobilyanın türüne ve malzemesine göre tamir ücretleri de değişiklik göstermektedir. Ancak bu hizmet yeni bir mobilya almak kadar pahalı değildir. Mobilya ustaları, gerekli olan tüm aletleri hangi mobilyalarda kullanmaları gerektiğini bilirler. Bu durum ise mobilyaya zarar vermeden en iyi hizmeti almak için önemli olmaktadır. Mobilyaların tamir işlemleri darbe, kırık, çatlak ya da eskime gibi deformasyonlar olabilir. Bu durum, tecrübesine göre de ustaların fiyatlarını değişmektedir.

Mobilya Kurulumu Ustası 0 532 677 61 93

Evlerde kullanılan her alanda mobilyalar vardır. Mutfak, banyo, yatak odası ve salon için farklı mobilya türleri kullanılmaktadır. Mobilyalar hazır olarak alınabileceği gibi zevke göre de yapılabilmektedir. Çizimi yaptırılan mobilyalar, ustaları tarafından imal edilir. Kaliteli malzeme ve emek işi isteyen bu tasarımlar ömürlük olarak kullanıma uygundur. Mobilyalar yapıldıktan sonra kurulumu da bir o kadar önemli olmaktadır. Sağlam bir kurulum yapılması, yanlış kullanım sonucu mobilyaların eskimesinin de önüne geçecektir. Firmamız kaliteli malzeme ile üretilen mobilyaları, mobilya kurulum ustası ile montaj hizmeti vermektedir. Tüm mobilyalarınız için bekletmeden kurulum yapılmaktadır.