Size bir telefon kadar yakınız
0 532 677 61 93
Dil Seçin
tren

Mobilya Tamiri

Anasayfa » Mobilya Tamiri

Mobilyalar zaman içinde kullanıma bağlı olarak eskimektedir. Bu eskimeler sonucunda ise mobilya tamiri yaptırmak, yeni mobilya almaktan çok daha uygundur. Mobilya tamirleri usta kişiler tarafından yapılmaktadır. Birçok farklı eşya farklı şekilde tamir edilir. Dolaplar, çekmeceler, raylı sistemler ve vestiyer gibi mobilyaların tamiri ve bakımı yapılarak teslim edilmektedir.

Bir mobilya yalnızca eskimeye bağlı olarak tamir edilmez. Kırılma ya da darbe alma durumunda da mobilya tamiri yapılmaktadır. Firmamız profesyonel kişiler ile profesyonel bir hizmet vererek, bekletmeden tamir hizmeti vermektedir. Mobilya ustalarının son zamanlara profesyonel bir çapta hizmet sunuyor olmaları, sektörün çok daha başarılı olmasını da mümkün kılmaktadır.

Mobilya Tamiri Ücreti 0 532 677 61 93

Mobilya tamir hizmeti almadan önce kişiler tamir ücretlerini de merak etmektedir. Ancak tamir hizmetleri hakkında net bir fiyat bilgisi vermek pek mümkün olmaz. Tamir edilecek mobilya şekline göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Ancak eskiyen bir mobilyanın tamiri, yeni bir mobilya almaktan çok daha uygundur. Bu sebeple de mobilya tamiri ücreti oldukça minimum fiyatlarda tutulmaktadır. Özellikle firmamızın bu tür hizmetleri müşteri dostu bir hizmet anlayışı içerisinde sunduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Bir mobilyanın tamirinde cinsi ve türü önemli olmaktadır. Çatlak, kırık veya darbe sonucu oluşan deformasyonlarda farklı ücretler uygulanabilmektedir. Antika ürünlerin tamiri ve bakımı diğer mobilyalara göre daha detaylı olduğu için fiyatlarda farklılık gösterecektir. Firmamız oldukça uygun fiyatlarda tamir hizmeti vermektedir. Elbette ki mobilya tamir fiyatları konusunda kapsamlı bir araştırmanın içerisinde yer alıyor olmak, uygun fiyatlı bir şekilde tamir hizmetini almanın da kapısını aralayacaktır!

Mobilya Tamiri Ustası 0 532 677 61 93

Her mobilyanın eskimeye bağlı olarak farklı tamir şekilleri vardır. Bu da farklı malzemelerin ve farklı yöntemlerin kullanılması anlamına gelmektedir. Profesyonel bir tamir işlemi ancak bir usta tarafından yapılabilir. Mobilya tamir ustası hangi mobilya için hangi tamir aletinin kullanılması gerektiği bilmektedir.

Mobilyanın malzemesine göre değişen aletler ve bakım işlemleri profesyonel kişiler tarafından bilinir. Ayrıca tamir işlemlerinde tecrübe oldukça önemli bir etkendir. Usta bir kişi antika bir ürüne nasıl davranılması gerektiğini bilir ve buna göre bir yöntem kullanır. Bu da tüm mobilyaların ilk günkü hali gibi olmasını sağlar.

Mobilya Tamiri Ustaları 0 532 677 61 93

Mobilyaların farklı tamir şekillerinin oluşması, farklı ustaların ihtiyacını da arttırmaktadır. Her mobilya için farklı yöntem kullanılır. Alanında uzman kişiler bu tamir işlemlerini en iyi şekilde bilerek uygular. Mobilya tamir ustaları kendi alanlarına göre ayrılabilir. Ayrıca tecrübeye bağlı olarak da eşyaların tamir alanı değişmektedir. Dolaplar, raylı sistemler, raflar, vestiyerler ya da koltuklar hepsi için farklı aletler kullanılarak farklı yöntemler belirlenir. Özel ve değerli eşyaların bakımı da tamiri de bu alanda usta kişilere emanet edilmelidir. Mobilya tamirinde asıl önemli olan nokta tamir ve bakım sırasında mobilyanın malzemesine zarar vermemektedir. Bu da ancak ustası tarafından bilinebilir.

Mobilya Tamir Fiyatları 0 532 677 61 93

Mobilyaların tamir işlemlerine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Tamir işlemlerinde ise mobilyanın ihtiyaç duyduğu tamir işleminin ne boyutta olduğu önemlidir. Mobilyanın bakımı ve ihtiyaç duyduğu tamir işlemine göre mobilya tamir fiyatları da değişiklik göstermektedir.

  • Çatlak, kırık ya da darbe sonucu ezilme gibi durumlar,
  • Antika ürünlerin tamiri,
  • Yeni ürünlerin kurulumu,

Tüm bu durumlar için farklı fiyat uygulamaları bulunur. Firmamız uygun fiyatlarda etkili bir tamir hizmeti vermektedir. Tüm bu bilgilerin ışığında firmamızın mobilya tamiri hizmetleri açısından ayrıcalıklı bir hizmetin merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Siz de ayrıcalıklı bir hizmet almak isterseniz; hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz!