Size bir telefon kadar yakınız
0 532 677 61 93
Dil Seçin
tren

Mobilya Montajı

Anasayfa » Mobilya Montajı

Günümüzde her geçen gün daha çok firma bir mobilyayı bütün halinde taşımak ve depolamak zor diye düşünmektedir. Bundan dolayı bunları demonte şekilde kutulayarak müşterilerine satmaktadır. Ama birçok insan yeteli el becerisine ve uygun ekipmanlara sahip olmadığından bu mobilyaları kullanamamaktadır. Bu durumda insanlara yardımcı olacak mobilya montajı konusunda uzman ustaların çalıştığı firmaların varlığını zorunlu kılmıştır. Siz eşyaları aldıktan sonra firmalarla iletişime geçerseniz; Randevu aldığınız saatte gelen ekipler gelir. İster mutfak ister salon mobilyası olsun fark etmeksizin kısa süreler içinde kullanıma hazır hale getirir.

Mobilya Montajı Ustası 0 532 677 61 93

Daha önceleri marangozluk atölyelerinde çalışmış ustalar vardır. Edindikleri mesleki bilgileri mobilya montaj ustası olmak için kullanmaya başlamış olan kimseler ekipler kurmuştur. Bu ekipler mobilyalarla yaşadığınız sorunlarda yardım için size bir telefon kadar uzaktadır. Mobilyalar eğer doğru şekilde birleştirilmezse dayanıklı olmayabilir. Simetrik şekilde ki görüntüsü bozulabilir. Böyle bir seçenekle karşılaşmamak için montaj ustalarından faydalarından yardım almanızı öneririz. Bu ustalar karmaşık duran mobilyaları bile bir çırpıda yapabilecek beceriye sahiptir. Ellerinde gerekli ekipmanlar olduğu için sizin kurmakta zorlandığınız mobilyaları sorunsuz bir şekilde kurabilir. Onları sabitlemek isterseniz size yardımcı olabilir.

Mobilya Montajı Ücretleri 0 532 677 61 93

Evinizde ki mobilyaların kurulumunda yardım almak istiyor fakat ücretlerinin bütçenizi zorlayacağından korkuyor olabilirsiniz. Bu noktada endişelenmeniz gereken bir şey olmadığını söylemek isteriz. Çünkü firmaların sundukları ücretler oldukça makuldür. Genelde mobilya başına montaj ücreti istenmektedir. Ama siz toplu olarak eşyalarınızı alıp montajını yaptırabilirsiniz. Böylece firmalardan çok daha uygun mobilya montaj ücretleri almanız mümkün olur.

Fiyatların artmasına neden olabilir bir şey vardır. Oda farklı işlevleri olan parçalara sahip mobilyaların montajıdır. Bu tür mobilyalar kurulurken birden çok ekip çalışabilir. Ve verilen emek fazla olduğu için kurulum ücretleri de artabilmektedir. Mobilya ustalarının farklı fiyat seçeneklerinde mobilya montajı hizmetini sunduklarını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Mobilya Montajı Ustaları 0 532 677 61 93

Kendinize mobilya montaj ustaları arıyor olabilirsiniz. İlk önce işi vereceğiniz ustanın deneyimli olduğundan emin olmanız şarttır. Aksi taktirde eşyalarınızın kurulumunda sorunlar olabilir ya da yanlış şekilde monte edilebilir. Yine kullanılan ekipmanlarda önemlidir. Vidalama makinesi yerine kullanılacak darbeli matkap kullanıldığını düşünün. Bu hata eşyalarınızın çizilmesine ya da ahşabın zarar görüp yarılmasına neden olabilir. Bu nedenle gelen ustaların doğru ekipmanlarla çalışıp çalışamadığından da emin olmalısınız.

Son olarak eğer belirli bir markanın ürününü almış olabilirsiniz. Bu noktada sadece o markayla çalışan ustayı seçmek işinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Çünkü gelecek ekip o mobilyalardan daha önce kurduğundan dolayı neye dikkat etmeleri gerektiğini biliyordur. Mobilya montajının üst düzeyde bir kalitede yapılıyor olması, beraberinde önemli avantajları da getirmektedir. Tam da bu kapsamda mobilya montajının son derece titiz bir çalışma sistemini gerekli kıldığını ifade etmek mümkündür.

Mobilya Montajı Firması 0 532 677 61 93

Kurulum işleriniz için mobilya montajı firması ile çalışırsanız eşyalarınız bütün fonksiyonlarıyla beraber rahatça kullanabilirsiniz. Eğer firmanızı müşteri memnuniyetine önem veren firmalardan seçerseniz işiniz çok daha kolay olacaktır. Öncelikle firma sizin uygun olduğunuz zamanı öğrenip o saat aralığında gelip eşyaların kurulumunu gerçekleştirir. Öncelikle kurulum yapacağı ürünün kılavuzunu iyice okuyup daha sonra harekete geçer.

Parçaların kaybolmaması için hepsini ayrı ayrı gruplandırır. Nasıl yapılacağını tam olarak kararlaştırmadan asla harekete geçmezler. Tüm bu aşamalardan sonra ekipler eşyanın kurulmasına aşamasına geçer. Bu noktada da ürünü çizmemeye ve hızlı olmaya özen göstermeyi ihmal etmezler. Mobilya montajı konusunda uzman olan ustalarla çalışmayı istiyorsanız, hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.