Size bir telefon kadar yakınız
0 532 677 61 93
Dil Seçin
tren

Mobilya İmalatı

Anasayfa » Mobilya İmalatı

Mobilyalar evimizin dekorasyonunda kullanacağınız en önemli parçalardandır. Her ne kadar piyasada birbirinden farklı tasarımlara sahip mobilyalar olsa da bunlar evinize uymayabilir. Her zaman kişilerin zevklerine hitap etmeye bilir. Böle durumlarda mobilya imalatı yapan firmalar devreye girmektedir. Siz istediğiniz mobilyanın özelliklerini söylersiniz. Tasarımcılar sizin için çizimini gerçekleştirir. Beraber örnekler üzerinden ilerleyerek kullanılacak kumaşı ve materyalleri seçerseniz. Firma kullanılacak malzemelerin maliyetini ve işçilik maliyetlerini çıkararak size bir ücret çıkarır. Eğer beğenirseniz deneyimli ustalar çizimleri gerçeğe dönüştürür. Sizde tamamen sizin zevkinizi yansıtan mobilyalarla evinizi döşemiş olursunuz.

Mobilya İmalatı Ustası 0 532 677 61 93

Mobilya sektöründe modaya uygun, günümüzde ki kullanıcıların beklentilerini yakalayan tasarımcılar önemlidir. Ama onlar kadar becerikli mobilya imalatı ustası personellerin de önemi büyüktür. Bir usta aynı zamanda bir problem çözücüdür. Çünkü her zaman teoride çalışan sistemler pratikte aynı şekilde işlemeyebilir. Deneyimli ve yıllarını mobilya imalatı ile geçirmiş ustalar böyle durumlarda öne çıkar. Malzeme değişiklikleri ve farklı aparat kullanımları ile tasarımcıların hayallerini fiziki hale getirirler. Aynı zamanda ustalar el meziyetleri gelişmiş kimselerdir. Her ne kadar modern aletler işlerini kolaylaştırsa da hala insan dokunuşu önemlidir. Özellikle ahşap işleri el göz koordinasyonu ve pratik zekâ istemektedir.

Mobilya İmalatı Ücretleri 0 532 677 61 93

Bir mobilyanın değeri onu yapan ustanın harcadığı işçilik ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca mobilyaların konforlu ve rahat hale gelmesi ya da daha kompakt çözümlere sahip mobilyalar emek ister. Harcanan emek yüksek olacağından bu tür mobilyaların fiyatları da haliyle yüksek olmaktadır.

Genelde mobilya imalatı ücretleri düşük olsun isteyen kimselere verilecek bir tavsiye vardır. Oda mobilyalarını aynı firmadan toplu halde almalarıdır. Bu şekilde büyük indirimlerle bütün evinizi döşemeniz mümkün olur. Ayrıca kalitesiz malzemelerden ucuz ürünler almak sürekli mobilya değiştirmenize sebep oldur. Bu durum daha çok para harcamanıza sebep olacaktır. Bunun yerine iskeleti sağlam bir mobilya alıp sıkılınca kumaşını değiştirmek çok daha uygun fiyatlara gelecektir.

Mobilya İmalatı Ustaları 0 532 677 61 93

İşinde uzman mobilya imalatı ustaları kendilerini üst sıralara çıkaracak şık ürünler ortaya koymaktadırlar. Eviniz ya da işyeriniz için fabrika üretimi mobilyalar almak istemiyor olabilirsiniz. Ya da mobilyalarınızın size has olmasını istiyorsanız bu ustalara ulaşabilirsiniz. Günümüzde internetin yaygınlaşması ile bu ustalara ve onların imalat atölyelerine ulaşmak oldukça kolay hale gelmiştir. Üstelik bazı ustalar şehir dışına da gönderim yapabilmektedir.

Yani sadece kendi şehrinizde ki ustalara bakmak zorunda değilsiniz. Civar şehirlerde ki ustalara da bakarak da sizin tarzınıza hitap eden mobilyalara ulaşabilirsiniz. Özellikle İnstagram üzerinde yaptıkları mobilyaları sergileyen firmaları seçmeniz yararınıza olacaktır. Hem fikir sahibi olursunuz hem de müşteri yorumları üzerinden kolayca değerlendirme yapabilirsiniz.

Mobilya İmalatı Firmaları 0 532 677 61 93

Modern ve ilgi çekici tasarımlar yapan mobilya imalatı firmaları sizlere birçok açıdan yardımcı olacaktır. Genelde imalat firmaları farklı ürünler yerine insanların hoşuna giden mobilyalar ortaya koymaktadırlar. Ama yaratıcı firmalar bohem, endüstriyel, klasik gibi değişik tarzlara hitap eden mobilyalar ortaya koyan firmalar bulunmaktadır. Böylece insanlar evlerini dekore etme konusunda zorlanmamaktadır. Yine bu firmalar müşteri memnuniyetini de önemsedikleri için yaptıkları çalışmalarda müşterilerinin düşüncelerini ön plana koyarlar. Bu sayede bu firmalarla yaptırdığınız mobilyalardan memnun olacağınızı bilirsiniz.

En önemlisi bu firmalarda kaliteli ön plandadır. Kullandıkları malzemeleri dayanıklı ve insanların sağlıklarını tehdit etmeyen materyaller arasından seçmektedirler. Mobilya imalatı gündeme geldiği zaman karşımıza son derece hassas olan bir süreç çıkmaktadır. Firmamız bu sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi konusunda üst seviyede bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır.