Size bir telefon kadar yakınız
0 532 677 61 93
Dil Seçin
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

KüçükUsta Mobilya Kuruluş ilkemizin gereği olarak her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz. Mobilya tamiri söz konusu olduğu zaman her zaman üst düzeyde bir çalışmanın merkezinde yer alıyoruz. Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana profesyonel çalışma çizgisine sahip bir firma olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Kaliteli hizmet uygun fiyat politikamız sayesinde tam olarak müşteri dostu olan bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Günümüz itibariyle mobilya tamiri sektörüne yeni bir nefes, pozitif bir katkı sunmak konusunda iddialı bir çalışmanın merkezinde yer alıyoruz. Böylece tam da aradığınız kalite standartlarındaki bir hizmeti sizlerle buluşturma kabiliyetine sahip olan bir firmayız.

Firma olarak geniş kapsamlı bir hizmetin merkezinde yer alıyoruz. Bu kapsamda mutfak dolabı tamiri ve dolap kapağı tamiri gibi alanlarda da etkili bir düzeyde faaliyet yürütüyoruz. Yine ray dolap tamir, mobilya kurulumu alanında da üst seviyede bir çalışmayı ortaya koyuyoruz. Bu durumun doğal sonucu orak her zaman adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış olan bir firma olarak dikkatleri üzerimize çekiyoruz. Her biri alanında uzman olan ustalarımız sayesinde hem hızlı hem de güvenli bir tamir, kurulum ve üretim hizmetini sizlerle buluşturuyoruz. Böylece ihtiyacı karşılamaya yönelik mükemmel çözümlerin de adresi konumunda yer alıyoruz!

Neden Biz ?
  • Çünkü biz, alanında uzman ustalara sahibiz
  • Çünkü biz; müşteri dostu bir hizmet anlayışına sahibiz
  • Çünkü biz; son derece titiz bir çalışma çizgisine sahibiz
  • Çünkü biz; fiyat ve kalite dengesini koruyan bir hizmetin merkezindeyiz
  • Çünkü biz; tamir, kurulum ve diğer hizmetleri profesyonel çapta sunuyoruz
  • Çünkü biz; tam da aradığınız kalite standartlarına sahip olan bir hizmete imzamızı atıyoruz
  • Çünkü biz; uygun fiyat garantisi veriyoruz
  • Çünkü biz; taksitli ödeme seçenekleri ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz
Vizyonumuz

Firmamız, müşteri memnuniyeti hedefli, kaliteyi esas alan bir vizyona sahiptir. Bundan dolayı her zaman kaliteli ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

Misyonumuz

Firmamız, her zaman gelişimse yönü ağır basan çalışmaları ortaya koymayı kendisine misyon edinmiştir. Bundan dolayı talebe uygun çözüm odaklı bir hizmet anlayışını sizlerle buluşturmaktadır.

Ücretsiz Keşif Hizmetinden Nasıl Yararlanırsınız ?

KüçükUsta Mobilya Olarak Sunduğumuz Ücretsiz Keşif Hizmetinden Yararlanmak İçin İletişim Bölümünden Ücretsiz Keşif Formunu Doldurarak Bu Hizmetten Yararlanabilirsiniz.

Alınan Hizmetin Garantisi Varmı ? Nekadar ?

KüçükUsta Mobilya Tarafından Alınan Tüm Hizmetlerin 2 Yıl Firma Bünyesinde Garanti Kapsamında Sayılarak Yaşanabilecek Herhangi Bir Talepte Müşteri Memnuniyeti Adına Ücretsiz Olarak Gİderilir.

KüçükUsta Mobilya 0 532 677 61 93

Bizimle İletişime Geçin