Size bir telefon kadar yakınız
0 532 677 61 93
Dil Seçin
tren

Dolap Kapak Tamiri

Anasayfa » Dolap Kapak Tamiri

Evinizde ki ahşap dolap kapakları eğer kontrplak gibi kolay dağılabilir malzemeden değil ceviz, maun gibi ağaçlardan yapılmış olabilir. Bu noktada onları dolap kapak tamiri yapan firmalardan yardım alarak yenileyebilirsiniz. Ahşap malzemeler oldukça dayanıklıdır. Onları yeniden boyayarak ya da rendeleyerek kolayca ilk günkü haline getirilebilirler. Oynar aksamları bozulmuşsa bunlar yenileriyle değiştirilerek kapakların işlevselliğini geri kazanması sağlanabilirler.

Üstelik yeni bir dolap almanın ya da yaptırmanın maliyetleri ile kıyaslandığında tamir fiyatları oldukça düşüktür. Modern ekipmanlar sayesinde deneyimli ustalar dolap kapaklarınız yerinde tamir edilebilmekte yıpranan aksamları hızlıca değiştirilebilmektedir. Firmamız dolap kapak montajı söz konusu olduğu zaman her zaman üst seviyede bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

Dolap Kapak Tamiri Ustası 0 532 677 61 93

Günümüzde her mobilyada olmasa da değerli ahşaplardan yapılmış olan mobilyalarınızın kapaklarını atmak zorunda değilsiniz. Dolap kapak tamiri ustası kimseler harika sonuçlar ortaya çıkarabilirler. Firmalar profesyonel bir çalışma sergilemektedir. Çoğu firma randevulu şekilde çalışmaktadır. Öncelikle arayan müşterilerinden uygun oldukları saati öğrenir ve tam olarak belirtilen zamanda belirtilen lokasyonda olurlar.

Öncelikle kapakların durumları incelenerek sorunları tespit edilir. Eğer kapakların boyanması isteniyorsa bu noktada kapaklar sökülüp atölyeye götürülür. Aynı şekilde kapaklar nemden ya da sudan etkilenmişse rendelenip yeniden verniklenmesi için atölyelere götürülür. Eğer sadece aksamlarda bir sorun varsa bulunduğu noktada eskiyen aksamları değiştirilip kullanılabilir hale getirilir.

Dolap Kapak Tamiri Ücreti 0 532 677 61 93

Kapaklarınızın sorununa göre dolap kapak tamiri ücreti değişiklik göstermektedir. Genelde gevşemiş menteşeler, sürttüğü, yamulduğu için verimli şekilde çalışmayan ray düzeneklerinin değiştirilmesi oldukça basittir. Bunların değişim bedelleri de genelde uygun olmaktadır. Ama siz kapaklarınızın baştan yaratılmasını isterseniz bu noktada fiyatlar artacaktır.

Yeniden boyama işlemleri öncesinde kapağın zımparalanması gerekir. Bu nedenle uğraştırıcıdır emek ister. Maliyetleri de kapak sayısına göre artacaktır. Kapağınız üzerinde ki desenlerden sıkıldıysanız bunların macunlarla doldurulması, üzerine çıtalarla yeni desenlerin koyulması gibi işlemler yapılabilir. Bu işlemler çok daha uğraştıracağından bedelleri yeni dolap maliyetine yaklaşabilir.

Dolap Kapak Tamiri Ustaları 0 532 677 61 93

Dolaplarınıza farklı bir hava kazandıracak ve onları kullanılabilir hale getirecek uygulamalar yaptırmak mümkündür. Bunun için dolap kapak tamiri ustaları ile anlaşmadan önce firmaları iyi araştırmanızı öneririz. Bu tür çalışmalarda ustaların emekleri büyük olduğundan onların deneyimleri önem kazanmaktadır. Mutlaka firmanın geçmişte yaptığı işleri kontrol etmenizi öneririz. Her sene yapılan uygulamalar değişmektedir. Bu nedenle ustaların yeniliklere aşina olduğundan da emin olmanızı öneririz.

Son olarak tasarım konusunda uzman kimselerle çalışan ustaları tercih etmeniz önemlidir. Böylece kapaklarınızın yeni görünümü konusunda destek alabilir. Yapılacak olan kaplamalar ve seçilecek olan boyaları onlara danışarak belirleyebilirsiniz. Böylece ortaya sizi daha da memnun edecek sonuçlar çıkar. Dolap kapak kurulumu konusunda firmamız, ayrıcalıklı bir hizmete imzasını atmaktadır.

Dolap Kapak Tamiri Fiyatları 0 532 677 61 93

Eskimiş ve artık kullanmakta zorlandığınız ürünlerinizi yenilemekte kullanabileceğiniz hizmetlerden biri kapak tamiridir. Yapılacak olan dolap kapak tamiri, fiyatları olarak bakıldığında oldukça uygundur. Yapılacak olan uygulamalar farklı farklı ücretlendirilmiştir. Böyle ihtiyacınıza göre işlemleri seçerek kendi bütçenize göre ayarlama yapmanız da mümkün olur. Genelde tamir işlemleri yerinde yapılabilen ve düşük maliyetli işlemlerdir.

Menteşeleri düşmüş olan kapaklar eksi delikler doldurulup yeni delikler açılarak kolayca yenilenir. Ya da kayar dolap kapaklarının aksamları yenisiyle basitçe değiştirilebilir. Ama siz dolap kapaklarınızın evinizin dekorasyonuna artık uymadığını düşüyor olabilirsiniz. Ya da demode durduğunu düşünüyorsanız bu noktada farklı çalışmalar yapılması gerekir. Bu durumda fiyatlara etki eder. Dolap kapak tamiri gündeme geldiğin zaman firmamız ayrıcalıklı bir hizmetin içerisinde yer almaktadır.